Zobacz również

Chcesz sprzedać złom? Nie musisz dowozić go do skupu!

Dodano: 2016-05-24 Przez: admin


 

Masz w swoim domu lub w firmie metalowy złom, który jest dla ciebie zbędny? W takim przypadku możesz pozbyć się go w skupie złomu i otrzymać dodatkowo pieniądze za jego sprzedaż. Teraz, gdy chcesz wykonać taką transakcję, nie musisz jednak wcale udawać się do skupu osobiście – możesz zamówić usługę razem z dojazdem!

 

Mobilne skupy złomu są coraz popularniejsze. Teraz nie trzeba zabierać już wszystkiego do skupu złomu, ponieważ to skup złomu może przyjechać do ciebie i na miejscu załatwić transakcję. Jeżeli wobec tego interesuje cię skup złomu stalowego czy też elektronicznego, w takim przypadku jedyne, co musisz zrobić, to chwycić za swój telefon i zadzwonić do firmy, która będzie mogła zająć się resztą.

 

Co możesz sprzedać?

Większość skupów wychodzi naprzeciwko oczekiwaniom swoich klientów i odbiera od nich praktycznie każdego rodzaju złom. Mogą być to blachy, rury, stare grzejniki, metale kolorowe, na przykład aluminium czy miedź, elementy ze stali nierdzewnej, ołowiu. Na stronach internetowych tego rodzaju firm można zapoznać się z ich ofertą, często również z cenami, dlatego można obliczyć szacunkowo, ile pieniędzy będzie można otrzymać ze sprzedaży.

 

Jak działa mobilny skup złomu?

Na samym początku musisz wybrać odpowiednią firmę skupującą złom wraz z dojazdem do klienta. Potem kontaktujesz się z nią w celu umówienia się na sprzedaż. Wyznaczonego dnia i godziny do twojego domu lub firmy zapukają pracownicy skupu złomu – sprawdzą złom, zważą go na miejscu i wypłacą pieniądze. Przygotują również wszystkie potrzebne dokumenty, w tym kartę odebrania odpadów.

 

Jak wybrać dobry mobilny skup złomu?

Jeżeli wybierasz skup złomu, pamiętaj o tym, aby zdecydować się na usługi takiej firmy, która posiada odpowiednie uprawnienia do prowadzenia tego rodzaju działalności. Wtedy można mieć pewność, że pod kątem prawnym wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Dopełnienie wszystkich wymogów prawnych jest szczególnie ważne dla klientów biznesowych, ponieważ odbiór złomu z firm musi być poświadczony również odpowiednią dokumentacją.

 

 

 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy