Dres – zestaw na co dzień i od święta

Dodano: 2017-03-29 Przez: admin

Pewne rzeczy odzieżowe kojarzą nam się tylko i wyłącznie z zaciszem domowym, bo nie wyobrażamy sobie tego, żebyśmy mieli wyjść z domu w swoim starym i znoszonym dresie. Zakładamy go dopiero wtedy, gdy wiemy, że nie będziemy przyjmować żadnych gości i gdy już mamy z głowy swoją pracę, dlatego możemy usiąść wygodnie przez telewizorem lub rozłożyć się na łóżku z ulubioną książką. Oczywiście w takich sytuacjach dresy hurt sprawdzają się idealnie, ale nie znaczy to, że przy innych okazjach nie możemy ich wcale nosić. Teraz moda pozwoliła nam już przecież na naprawdę dużo, dlatego nikt na pewno by nas nie wyśmiał, gdybyśmy wyszli na miasto w wygodnych spodniach bawełnianych, zawiązywanych na sznurek. Jeśli do tego uda nam się je skomponować z właściwymi dodatkami i akcesoriami, stworzymy z ich pomocą niesamowicie stylową i miejską stylizację.

Jak chodzić w dresie po mieście?

Gdybyśmy przyjrzeli się zestawom stworzonym z dresów, pokazywanych na światowych pokazach mody, dostrzeglibyśmy, że czasem modelki ubierane są przez swoich projektantów w całe komplety dresów – bluzy oraz spodnie – i wcale to źle nie wygląda. Nim jednak samodzielnie zaczniemy nosić w ten sposób dresy hurt, powinnyśmy się nauczyć komponować z resztą dodatków chociaż jeden element tego domowego zestawu. Zabierzmy się za spodnie dresowe, bo to one prawdopodobnie sprawiłyby nam o wiele więcej problemów od zwykłej, zapinanej bluzy. Jak mamy nosić takie spodnie, by nie wyglądać w nich tak, jakbyśmy zaraz miały iść na siłownię czy na jakąś ustawkę? Otóż wystarczy, że nasze dresy nie będą aż tak bardzo szerokie, a delikatnie zaczną zwężać się u dołu, kończąc się gumką. Wybierzmy np. te w kolorze szarym, a do nich załóżmy prostą, obcisłą, czarną bluzkę na ramiączkach z dobrego gatunkowo materiału. Na stopy włóżmy czarne, proste szpilki, a na całość załóżmy jeszcze skórzaną kurtkę bądź oryginalny żakiet. Tak skomponowane dresy hurt na pewno nie pozostaną niezauważone, co nie znaczy, że zostaną odebrane w sposób negatywny.